Kısa... Kısa...
08-03-2020

2020 Northrop Grumman CEESIM Kullanıcılar Değerlendirme Toplantısı, 13-14 Ekim 2020’de Lincoln, Birleşik Krallık’ta gerçekleşecek.

Toplantının odağı, dünyanın farklı yerlerinden gelen CEESIM kullanıcılarını Amherst’ün en güncel ürünleri ve geliştirme çalışmaları konusunda bilgilendirmek ve mevcut CEESIM kullanıcılarının yanı sıra geleceğin elektronik harp sistemleri üzerinde çalışanları da bir araya getirmek. Organizasyonun en önemli bileşenlerinden biri yeni VPX CEESIM mimarisinin lansmanı olacak. Buna ek olarak, 3U VPX, Server DGS, kullanıcı arayüzünde yapılan geliştirmeler ve National Database Import konularında da paylaşımlar yapılacak.
Compact CEESIM donanımının da hazır bulunacağı organizasyonda Kıdemli Görev Analisti Dan Pappa tarafından yapılacak bir demo çalışması yer alacak ve çalışmada sistemi yeni kullanmaya başlayanlar için de uzmanlar için de ilgi çekecek hususlara değinilecek. CEESIM’la ilgili gelişmelerin ve ileriki dönemlere ait planların paylaşılacağı etkinlikte, geleceğe yönelik ilerlemeler ve ürün destek hizmetlerinin canlı tartışmalara konu olacağı beklenmektedir. Bu toplantının mevcut CEESIM kullanıcılarının yanı sıra Joint Strike Fighter, Eurofighter Typhoon, Tornado, A400M, EuroHawk, Gripen ve diğer platform/programlar gibi geleceğin kullanıcılarına da hitap edeceğine inanıyoruz. 14 Avrupalı ülkenin ve NATO’nun kendi perspektiflerini paylaşmak üzere etkinliğe katılacakları beklenmektedir.